איך לבחור תיק לאישה מעור בעבודת יד?

02/16/2023


איך לבחור תיק לאישה מעור בעבודת יד?

ישנם דברים רבים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת תיקים וארנקים לנשים עשויים עור. מכיוון שתיק עור יכול לייצג השקעה משמעותית שתחזיק מעמד לשנים רבות, חשוב לבחור בקפידה.

סִגְנוֹן

תיקי נשים מגיעים בסגנונות רבים ושונים ,תיקי גב מעור, תיקי גוף, תיקי נווד, ילקוטים וקלאץ'. בחר סגנון של תיק יד לנשים שמתאים לאישיות שלך ומשלים את בחירת המלתחה שלך. כמו כן, בחרי סגנון שאת מרגישה בנוח לסחוב. קחו בחשבון את האורך והרוחב של הרצועות. האם התיק מרגיש נוח על הכתף שלך, או שהיית מעדיפה תיק יד לנשים לנשיאה ללא ידיים על הגוף שלך? כמה ישקול התיק כשהוא מלא? האם את בסדר עם נשיאת המשקל הזה?

תיקים וארנקים מעור אמיתי עולים יותר מתיקים העשויים מחומרים סינתטיים. סוגים שונים של עור, כגון גרגר מלא או גרגר עליון, משתנים בעלות. כמו כן, מותגים מסוימים עולים יותר ממותגים אחרים. זהה את התקציב לתיק הנשים שלך. החלטה מה את  רוצה להוציא תעזור לצמצם את הסוג שאת  יכולה להרשות לעצמך.

עור אמיתי, בניגוד לחיקוי או מזויף. תראי את הגימור של התיק. האם העור חלק למגע? האם יש פגמים או סימנים על העור? עורות איכותיים יותר הם גם בדרך כלל יקרים יותר, מעידים על איכות גבוהה יותר.

תְפִירָה

בחנו את פנים התיק בזהירות כמו החלק החיצוני. תפירה איכותית משפיעה על החוזק והעמידות של תיקי נשים באופן כללי, אז בדקי כדי לראות שהתפרים ישרים ומסודרים.

רצועות ואביזרים

אם התיק מגיע עם רצועות או אביזרים נוספים, בדקי גם אותם. יש להסתכל על תקינות האבזמים, הצמדנים והרוכסנים. האם רוכסנים קלים יותר עבורך, או שאת מעדיפה מגנטים או כפתורים? האם את צריכה אזור מרופד פנימי עבור מחשב נייד או טאבלט?

תיקי נשים מעור אמיתי דורשים טיפול כדי לשמור על יופיים. טיפול זה כולל ניקוי של התיק מספר פעמים בשנה, ניקוי התיק עם חומרי הניקוי הנכונים  בכל הזדמנות אפשרית. לפני הרכישה,שקלו אם אתם מוכנים לטפל בתיק כפי שהומלץ. טיפול וניקוי נאותים יאריכו את חיי תיקי עור , בעוד שטיפול לא נכון עלול לגרום נזק לתיק.