בחירת תיק עור לנשים TUSCANY BAGS

09/16/2022

בבחירת תיק עור לנשים החיפוש מכוון לעיתים קרובות למוצר איכותי ובעבודת יד, באמצעות תהליך בו בחירת החומרים מדויקת מאוד, בדיוק כדי לספק את ציפיות קהל הלקוחות המכיר באיכותו. כדי להכיר באיכות התיק שאת מתכוונת לקנות, עליך לשאול את עצמך תחילה אם מדובר בתיק עור אמיתי או עור סינטטי. למעשה, אביזרי עור סינתטיים עוברים לרוב כתיקי עור, אך קל להבחין אם אנו עומדים בפני חומר סינטטי. אחד הגורמים המפלים הוא בהחלט המחיר: אם הוא נמוך מדי, עלינו לשאול את עצמנו אם עסקינן בתיק סינטטי, מכיוון שלתיק עור יש מחירים יקרים, המוצדקים על ידי התהליך העדין של ייצור חומר יקר זה. אז שימו לב לתווית וריח החומרים, מכיוון שלתיק עור אמיתי אין ריח רע, מכיוון שעיבוד כימי יהרוס את החומר בצורה בלתי הפיכה. תיק מחומר סינטטי, לעומת זאת, יכולה להיות נטול ריח לחלוטין, או ישמור על הריח הכימי של החומרים מהם הופק, כמו גם בעל גוון אחיד ללא פגמים. תיקי עור, לעומת זאת, מציג מוזרויות וחסרונות קטנים על גרגריו, התורמים להפיכת האביזר לייחודי ובלתי ניתן לחיקוי, מוכן להיכנס להיסטוריה של האופנה, כמו 10 תיקי העור הטובים ביותר. אם תבחרי בבחירה של מוצר איקוני, הנה כמה מהדגמים שכל חובבת אופנה לא יכולה שלא להתייחס אליהם!
1. תיק בירקין, הבוהו - תיק שיק מאת הרמס נולד בשנת 1984, בהשראת השחקנית ג'יין בירקין, נולד מהצורך הקיים לשלב תיק שהיה פונקציונלי, אך אלגנטי בו זמנית: אביזר מתאים לנסיעות ארוכות, כדי להכיל את כל הצרכים הנשיים, מהבוקר עד הערב. עולם האופנה מיד השתגע מדגם בירקין, שלקח בחשבון פרדיגמה חדשה הקשורה לאביזרי אופנה: נשיות משתוללת ועצמאית, אביזר המסוגל ללוות נשים דינמיות, מצליחות ואלגנטיות בהחלט בכל שעה ביום. התיק נישא על הזרוע בלבד, מורכב משתי ידיות ובעיקר הוא דגם ליום. לא ניתן לסחוב אותו מעבר לכתף, ולכן יש לקוחות שלא רואים בו נוח במיוחד; מצויד במנעול כפרט מובהק, זהו תיק עם סגירה מזויפת, במובן זה שהוא נשאר פתוח בשונה מתיקי רוכסן. גיבור סדרות טלוויזיה ומחוות קולנוע שונות, עם הזמן הוא הפך לאחד מתיקי ה- it הכי מבוקשים.
2. שאנל 2.55: השקעה לאינטואיציה המדהימה של האופנה הנלהבת ביותר של קוקו שאנל, שהפכה את הפונקציונליות לסוס העבודה שלו, הייתה לשחרר את ידיהם של לקוחותיו, בעיצוב רצועות דקות שהחלו מתוך התיק, במטרה להרכיב רצועה לשאת את התיק בקלות על הכתף. נאמר כי גבריאל עיצבה את הכיס הפנימי במיוחד כדי להחזיק את מכתבי האהבה שקיבלה, ואילו מנעול הטוויסט CC "Mademoiselle Lock" נובע מגאונותו של קרל לגרפלד, ראש העיצוב של שנות השמונים של הבית המפורסם. תפר הטלאים, בהשראת אביזרי החתנים, הוא תפר שמעצב את התיק, עיצוב שהוא עד היום חלק מהאיקוניות של הדגם כיום.
3. קלי, אייקון של הרמס בהשראת הנסיכה גרייס בהשראת לבדיליקה ומלא קסם, התיק בהשראת גרייס קלי, נסיכת מונקו, הפך שם נרדף לנשיות ואלגנטיות, ממש כמו המוזה שהעניקה השראה אליו, עדיין אל חלד הזמן ולאורך השנים.
4. לואי ויטון, כל אחד מהדגמים הוא פיסת היסטוריה החל מהתיק Speedy, אייקון סגנון עם מחיר משתלם לחלוטין, וכלה באייקוני המונוגרמה, כמעט כל חדש שנולד בבית לואי ויטון הפך לחתיכת היסטוריה אופנתית. מדגם היד של אלמה, ועד תיק הקניות של כתף Neverfull, גדול ומרווח ועמיד במשקל, גרסאות העור של לואי ויטון אינן מעודכנות, ובשנים האחרונות התמקדה המיסיון בדגמים דו-גוונים וטריקולור, לצד גרסת מונוגרמה פופולרית תמיד.
5. דולצ'ה וגבאנה, תיק הרופאים הופך לאביזר חיוני זהו המודל של מיס סיציליה, כרוניקה של הצלחה מוכרזת של דולצ'ה וגבאנה: לאחרונה יחסית והוצגה לראשונה בשנת 2008, מיס סיציליה הפכה לאביזר לוהט בזמן קצר מאוד. לוואי וינטאג 'בלתי נמנע ותשומת הלב ליוקרה של מטריצה ​​מסורתית וים תיכונית, גזרו על הצלחת אביזר אומנות איטלקי מעודן, רב-תכליתי ואיכותי. החל מפרטי התכשיט, ועד בטנת הסאטן הפנימית ומצוידת בידית וברצועת כתף מעשית, ניתן להשיג את מיס סיציליה בגרסאות הקלאסיות: סטנדרטי, בעור שחור או לבן, בצורה רכה או נוקשה.
6. איב סן לורן: רוק וזוהר ל"מוזות "שלו, שנחשפו לראשונה על זרועה של קייט מוס, תיק המוזה מציג סגנון מפוכח, תוך שמירה על ה- DNA הקצת מעביר הבית. תיק-איט מודרני שבוודאי לא נראה רע על שמלה אלגנטית או מראה יומיומי יותר. תיק לנשיאה מתחת לזרוע, שרכש בתוך זמן קצר גרסאות רבות של הקטלוג.עשוי מעור תנין ועור יען.
7. ליידי דיור, תיק תיק למראה אגדות מרגיש לרגע כמו גיבורת הנסיכה של סיפורי האגדות שסיפרו עליהן ילדות קטנות: קלאסיקה בעור טלה שהתפירה שומרת על המוטיב קנאג ', ידיות מעוגלות וקסם דיור, למגע של יוקרה אופייני לאלגנטיות של קוטור. רצועת הכתף הופכת אותו למגוון ומתאים לכל אירוע בו תרצי להפגין מראה אלגנטי ויומיומי בו זמנית.
8. פקבו פנדי, אייקון נהדר תוצרת איטליה מהבגט ועד לפקבו, ההיסטוריה של פנדי משובצת בהצלחות בתחום התיקים והאביזרים, תכשיטים אל חלד אמיתיים למרות חלוף הזמן. סרט תיעודי הוקדש גם לתיק השק עם צורתו המקורית והשובבה, בכיכובן של 10 נשים מפורסמות בעולם, המספרות את סיפורן עם תיק הפנדי: לכל אישיות יש את פיקבו משלה!
9. גוצ'י והג'קי - O, אביזר שהפך למוסד פשוט קלאסיקה נצחית: הג'קי - O, בהשראת האישיות האייקונית של ז'קלין קנדי ​​- אונאסיס, כולל קצוות מעוגלים וסגירה מהירה. קו אביזרים מושלם לאשת קריירה המחפשת נוחות ופרקטיות בתיק קלאסי, מבלי לוותר על המעמד הגדול של דוגמנית זוהרת ויקרה. לבושה על הכתף ובעלת צורת שק מקורית, ג'קלין מעולם מעולם לא נפרדה ממנה, ובכך דלקה מיתוס שנמשך גם בימי נשים מתוחכמות ואלגנטיות, אך שאינן רוצות לוותר על המעשיות.
10. תיק העיר בלנסיאגה, קלאסיקה נהדרת ולאחרונה כבש את ליבם של בני נוער רבים שנסחפו מההצלחה הגדולה של בלוגי האופנה של תחילת שנות האלפיים, ונכנס להיסטוריה כאביזר חיוני של תחילת המאה. כמעט באותו הגיל של פנדי בגט, הוא בולט בעיצובו העתידני, הפרקטי והקומפקטי וחייב את תהילתו יותר מכל לסלבריטאים שמתחרים שהוא יראה באירועים המתוחכמים ביותר. מעריצה ענקית של תיק העיר היא למעשה קייט מוס, שבבעלותה קולקציה ייחודית לחלוטין