מה המשמעות של התווית 'עור אמיתי'?

07/15/2022

אם אשאל אותך: "מה המשמעות של התווית 'עור אמיתי'? ", אתה מוכן לתת לי תשובה? בשנים האחרונות, המונח "עור אמיתי" הפך בשימוש נרחב על ידי חברות קמעונאיות בכל רחבי העולם. כל מי שיש לו קצת ידע באנגלית היה חושב: "וואו, זה איזה עור נהדר!". אנו מצטערים להיות אלה שמספרים לך, אבל עור אמיתי הוא לא בהכרח מה שאתה חושב שהוא.

לפני זמן מה התווית הזו הייתה אומרת משהו, אבל היום היא משמשת למעשה כל אחד וכל אחד ללא ערבויות לאספקת מוצרים באיכות גבוהה. המונח "עור אמיתי" אינו אומר עור נהדר. זה רק אומר שהמוצר המדובר מכיל מעט עור בחומר. מכיוון שזה מאוד מטעה, בואו נחקור קצת יותר. נדון מהו בדיוק עור אמיתי, כיצד הוא עשוי ולמה לצפות ממנו.

לא. כדי להיות ברור, אתה לא מקבל עור מזויף כשאתה קונה תיקי עור עם תג "עור אמיתי". אתה פשוט לא מקבל את העור האיכותי ביותר. "דגנים מלאים" ו"דגנים עליון" הם הטובים ביותר, ו"עור אמיתי" יכול להיות הרבה דברים, אבל שום דבר ספציפי. המונח הוטבע כך שהוא מעורפל בכוונה. אנו מכסים כאן את ההבדלים בין עור עליון לעור מלוכד, ובהחלט כדאי לך לקרוא אותו אם הנושא מעניין אותך אפילו במעט.

אז, גיליון עור אחד מכיל שכבות מרובות. השכבה החיצונית היא החלק האיכותי, ונקראת "תבואה עליונה" או "תבואה מלאה", תלוי עד כמה היא נכנסת למשטח. עור אמיתי, להיפך, עשוי מהחלק התחתון של העור, אשר מכונה הצד החלש של העור. ניתן להשתמש בשכבות ביניים גם לייצור עור אמיתי, ולעיתים אפשר גם לערבב עם שאריות, חומרים מלאכותיים, דבק וכימיקלים נוספים. ערבוב השכבות התחתונות של העור עם חומרים שונים אחרים נותן לעור מונח נוסף, שהוא "עור בונדד". והחלק הגרוע ביותר הוא שחלק מהמוכרים משתמשים בתוויות "עור אמיתי" על מוצרי עור מלוכדים.

לכן, למרבה הצער, בסופו של יום זה יכול לגרום לכך שרק כ-10-20% מסך החומר המשמש לייצור עור אמיתי הוא עור אמיתי. אז, במציאות, אתה לא באמת יכול לדעת מה אתה מקבל כשאתה קונה מוצרים המסומנים כ"עור אמיתי". באמת תצטרך לסמוך על המוכר שירכוש מוצר כזה.

איכות

אנחנו נהיה כנים איתך מכיוון שאסור לך לצפות ליותר מדי בכל הנוגע לאיכות מוצרי עור אמיתיים. זה עור, עם זאת, רק חלקית, והחלק ה"חלקי" הזה הוא רק באיכות נמוכה יותר. זה לא יכול להתקרב למוצרי עור דגנים מלאים או עליון. באופן טבעי, זה לא עמיד כפי שהיית רוצה שזה יהיה. אמנם הרושם הראשוני עשוי להיות נהדר בשל גימורים שמנוניים יפים, אך אל תצפו שהוא יחזיק מעמד לאורך זמן רב.

המחיר יכול להיות אינדיקטור טוב. אם מישהו מפרסם תיקי עור בעלות בטווח של 40-80$, יש להתריע מיד ולהמשיך בזהירות. אלא אם המחיר הוא הדבר היחיד שמדאיג, אתה אפילו לא צריך לשקול מוצרים כאלה עם שום ציפייה לאיכות.

מראה חיצוני

אם אתה לא מצפה שהמוצר שלך יהיה עמיד ולא רוצה להוציא הון, מוצרי עור אמיתיים זולים יותר עשויים לספק אותך. הם נראים ממש טוב, ואם אתה האדם שאוהב לשנות דברים ולא להישאר עם אביזר אחד לאורך זמן, תיקי עור אמיתיים יכולים להיות בחירה טובה עבורך.

עם זאת, הזכרנו ש"עור אמיתי" יכול להיות הרבה דברים, ובכך גם להיראות אחרת. לכן, אם תחליטו להמשיך עם מוצרים כאלה, הקפידו לבחור אחד שנראה ממש מדהים. לפעמים אנשים בוחרים פריטים שהם אוהבים בלי לחשוב יותר מדי על דברים כמו איכות, אריכות ימים וכן הלאה. אבל אתה יודע מה? במקרים מסוימים, מדוע יעשו זאת?

יתרונות וחסרונות

לעור אמיתי באיכות נמוכה יותר יש כמה יתרונות. כפי שכבר הסברנו, זה נראה ומרגיש די טוב. למי שלא רוצה או לא יכול להוציא הרבה כסף על מוצרי עור, עור אמיתי הוא פשרה מצוינת. אתה יכול לקבל את המראה מבלי לבזבז יותר מדי.

בנוסף, קל מאוד לתחזק אותו. טיפול פשוט יאריך את עמידותו ויגרום לו להיראות יפה מזוג למספר שנים. כל מה שאתה צריך זה מטלית לחה וקצת בלסם לטיפול בעור כדי לנגב איתו את מוצר העור האמיתי שלך. זה צריך להיעשות באופן קבוע, במיוחד אם אתה מבלה באזורים מאובקים. שימו לב לא לעשות את הבד רטוב מדי.

עור אמיתי יהיה נוטה יותר להיסדק. לכן, יש לנקוט בפעולות מסוימות כדי למנוע ממנו להיסדק, שלמרבה המזל קל וללא כאבים לעקוב אחריהם.

לבסוף, השם "עור אמיתי", מטעה ככל שיהיה, יכול להונות לקוחות רבים שאינם מודעים לאמת שמאחוריו. חלק מהספקים חסרי המצפון עלולים לנצל אנשים, ולגבות מהם יתר על המידה בכך שהם יגרום להם להאמין שעור אמיתי הוא הטוב ביותר שיש.

עיבוד עור

סיכום

אז, עכשיו כשאתה מודע למה המשמעות של התווית "עור אמיתי", אתה אמור להיות מסוגל לקבל החלטות חכמות יותר בעת רכישת תיק עור. בסך הכל, עור אמיתי לא חייב להיות דבר רע. קשה לדעת מה בדיוק אתה קונה, אז זה עשוי להיות הימור. עם זאת, כל עוד אתה לא משלם יותר מדי, זה בסדר. מוצרי עור אמיתי נראים טוב ויחזיקו לך מספר שנים. אם זה מה שאתה מחפש, אז אתה בהחלט צריך ללכת על זה. רק הקפד לא להערים אותך לשלם יותר מדי, כי איכות מעולה היא לא מה שתקבל.

עם זאת, אם אתם מחפשים תיקי עור איכותיים ביותר, אנו מזמינים אתכם להסתכל על תיקי עור לגברים ולנשים העשויים מעור מלא ועילי לשביעות רצונכם המלאה.