Tuscany Bags-תיקי עור איכותיים מעור איטלקי

12/18/2021

לאור העלות הגבוהה של עור איכותי בימינו, אף אחד לא רוצה שיתפתח עובש על חפצי העור שלו, או פשוט יריח עליהם טחב או ריח עבש. זה ממש מתסכל לגלות שיש לך בעיית עובש במעיל עור, תיקי עור למחשב נייד, מגפי עור, נעלי עור, או אולי אפילו ציוד עור. עור הוא חומר אורגני המכיל מעט לחות. כן, אפילו לעור שזוף יש שמץ של רטיבות. זה יהיה קשה לעבד אם לא. עובש דורש לחות ואספקת מזון, ובכן שניהם נגזרים מעור כדי להיות הוגנים! עובש עלול לטרוף כימיקלים חיוניים המשמשים בייצור עור, כגון אלכוהול מזוקק שומן, טאנינים וכן הלאה, בנוסף לעור עצמם. יתר על כן, מעילי עור, תיקים ונעליים נשמרים לעתים קרובות בארון שאינו מאפשר אוורור רב. יכולתו של עובש לשגשג נעזרת באוויר עומד. שלא לדבר על הארונות כהים, מה שעובש נהנה. התפתחות עובש על חפצי עור מואצת על ידי לכלוך, שאריות אורגניות וכתמים. זה ממש הפיזור על הקאפקייק. במאמר זה בבלוג, נבחן שבע סיבות מדוע נוצר עובש על עור וכיצד להימנע מכך. מדוע עור גדל עובש? אז מה גורם לעובש להתפתח על עור? עובש ייווצר על העור אם הוא לא מנוקה, ממוזג ומוגן למשך תקופה ממושכת. עובש ייווצר על עור במיוחד אם הוא מאוחסן בסביבה רטובה או מזוהמת עובש וטחב. הגישה הקלה ביותר למניעת היווצרות עובש על עור היא לשמור אותו באזור קריר ויבש ולנקות אותו בלוח זמנים קבוע. 1. עובש גדל על עור בשל הנקבוביות שלו עובש מתפתח על עור מהסיבות הדומות שהוא מתפתח על חומרים נקבוביים אחרים, כמו טקסטיל. כאשר רמת הלחות גבוהה, העור צובר מים מהאוויר כמו גם הזעה מגופנו. זה נכון במיוחד עבור בגדי עור וריהוט, אשר באים במגע עם בשרנו על בסיס קבוע. החדשות הטובות הן שעובש על עור ניתן להסיר בקלות עם חומרים ביתיים נפוצים כמו סבון כלים ומים חמימים.

2. עובש יגדל על עור אם יש חום עובש ייווצר על מוצרי עור אם יש חום יתר וזרימת אוויר לא מספקת. זה נפוץ כאשר חפצי עור כגון נעליים, ארנקים וארנקים מאוחסנים בצורה לא נכונה. בדרך כלל, עור צריך להיות מאוחסן בסביבה קרירה ויבשה. עובש יגדל אם העור מאוחסן בשקיות ניילון או במיכלים כלואים בחום אחרים. אם אתה מוצא עובש על מוצרי העור שלך, נקה או ייבש אותם במהירות האפשרית ושמור אותם באזור עם מחזור וחשיפה מתאימים. כדי להסיר עובש מהעור, השתמש בדרך כלל בסבון כלים בשילוב עם מים חמים ומגבת לחה. אם המצב חמור יותר, ייתכן שיהיה צורך במשהו קשה יותר, כגון מגבוני אלכוהול. עבור טחב קטן, פשוט נגב אותו עם חומץ מעורבב במים, ולאחר מכן נגב אותו במהירות לאחר הטיפול, כך שלא יתפתח דבר חדש לפני ההחלמה המלאה. 3. עובש יגדל על עור אם יישאר לזמן ממושך ללא שימוש מוצרי עור משומשים באים לעתים קרובות במגע עם שמני גוף, המסייעים במניעת עובש, טחב והתייבשות. עם זאת, אם אין מגע עם נוזלי הגוף למשך זמן ממושך, יווצר עובש על העור מכיוון שהוא לא יכול לשמור על עצמו רטוב מספיק כדי להיות בריא ולמנוע נזקים נוספים. שמני הגוף שלנו, בשימוש עקבי או על בסיס קבוע, עוזרים למנוע היווצרות עובש וטחב על מוצרי עור. לא יהיו שמנים שימנעו עובש וגידול פטריות אם נפסיק להשתמש בהם. לדוגמה, אם אתה שומר זוג נעליים יקרות באחסון למשך זמן ארוך מבלי להשתמש בהן, סביר להניח שהן יפתחו עובש או טחב לאורך זמן. כתוצאה מכך, מומלץ לא להשאיר את מוצרי העור שלך לבד לפרקי זמן ממושכים, מכיוון שהם עשויים לדרוש טיפול וטיפול לפני שניתן יהיה להשתמש בהם שוב. עובש וטחב לא יתפתחו על העור שלך, במיוחד אם אתה שוטף את האזור לאחר כל שימוש.

4. עובש גדל על עור אם הוא נותר ללא טיפול לאורך זמן כל מוצר עור חייב להישמר על בסיס קבוע. זה מרמז שיש לנקות, לתחזק ולהגן על פריטי עור כל 3-6 חודשים כדי למנוע עובש וסוגים אחרים של נזק. ניקוי, מיזוג ושמירה על מוצרי עור חיוניים מכיוון שהם שומרים על ניקיון העור שלך ומגנים עליו מפני ייבוש, סדקים, קילוף ועובש. ניקוי העור שלך על בסיס קבוע יכול להסיר לכלוך, אבק ושמנים שהוצמדו למשטח העור שלך. עובש לא יכול להתפתח על משטחים נקיים, וזו הסיבה שחשוב לשמור על טריותם. ניתן למנוע עובש גם על ידי מיזוג פריטי העור שלך על בסיס קבוע, שכן זה יציע כיסוי מגן מפני נזקי מים כמו גם חומרים אחרים שעלולים לקדם היווצרות עובש וטחב. המרככים המשובחים ביותר מכילים שעוות דבורים או קרנובה, המסייעות לשמר את עודפי השמן במקום תוך שמירה על העור מנוזלים ולחות. 5. מי עובש עובש יכול להיווצר גם על תיקים מעור  כתוצאה מסוג המים המשמשים לניקוי, ניגוב או ריפוי שלהם. עובש יתחיל להתפתח במהירות אם אתה משתמש במי כלור או ברז. אם אתה מבחין בהתפתחות עובש על פני העור שלך גם לאחר ניקויו, השתמש במים מזוקקים או, לכל הפחות, בשילוב של חצי ברז וחצי מים מזוקקים. זה נובע מהאפשרות שהמים שבהם אתה משתמש לניקוי משטחי השיש שלך עובשים ללא ידיעתך. הנקודה העיקרית היא שהגישה הקלה ביותר למניעת צמיחת עובש במוצרי העור שלך היא להימנע משימוש במי ברז ובמים עם כלור בעת שטיפת משטחי העור שלך, אלא להשתמש במים מזוקקים. 6. עובש יגדל על עור אם הוא מאוחסן עם פריטים מעוצבים אחרים התפתחות עובש על עור נגרמת לעתים קרובות על ידי שמירה של החומר לצד חפצים אחרים שכבר החלו להצמיח עובש. עובש עשוי לגדול באותו אופן אם חפצי עור מאוחסנים בסביבות עובשות. ייתכן שהסיבה לכך היא חוסר בזרימת אוויר, אך עשויה להיות גם עקב רטיבות באזור. כדי להימנע מכך, שמור את חפצי העור שלך מופרדים ולא אחד ליד השני כדי למנוע מהנבגים להתפשט. זה גם קריטי לשמור אותם במקום יבש עם הרבה זרימת אוויר כדי שהם לא ישבו ליד מתחרים עובשים לפרקי זמן ארוכים. זה יעזור לך להימנע מסיבוכים אפשריים!

7. עובש באוויר עלול להיכנס לעור שלך דרך מערכות מיזוג אוויר, פתחי אוורור או כל סוג אחר של זרימת אוויר בבית. מכיוון שהוא מוטס, עובש מסוג זה עלול להזיק מאוד מכיוון שהוא עלול להיתקל בבגדים או הרהיטים שלך, לא רק על חפצי עור. כתוצאה מכך, עליך לשטוף את מוצרי העור שלך על בסיס קבוע כדי למנוע כל חיידקים שנפלו עליהם מנסיבותיהם. זה גם קריטי לוודא שאין פתחי אוורור שדוחפים אוויר לעבר חפצי העור שלך, בין אם בשימור ובין אם בשימוש.