תיקי עור לאישה TUSCANY BAGS

09/18/2022

כשאת קונה תיק עור לאישה חדש העונה, התחשבי במבנה הגוף שלך. לא כל תיק אידיאלי עבור כל אישה. עקבי אחר הטיפים הבאים כדי למצוא את התיק המושלם עבורך.

בחירת תיק יד

באופן כללי כשזה מגיע לתיקים, הצורה ההפוכה למבנה הגוף שלך היא המחמיאה ביותר. בעת קניות, גשו לחדר ההלבשה, קחו את התיק כרגיל ובדקו אותו מכל הזוויות במראה.

תיק עור לאישה

גבוהה ורזה

בחרו תיקים בעלי צורה קצרה ורפויה כמו הנווד. הימנע מתיקי עור לכתף עם רצועה קצרה מכיוון שהם יגרמו לך להיראות גבוה עוד יותר. בחר תיקים רחבים יותר ממה שהם גבוהים. קלאץ' היא בחירה טובה.

מבנה גוף קטן

למרות מה שרואים בהוליווד, תיקי אוברסייז אינם מיועדים לנשים קטנות. תיקים גדולים נוטים להכריע את המסגרת שלך. הימנע מתיקי כתף עם רצועה ארוכה מכיוון שהם יכבידו אותך, ויגרמו לך להיראות אפילו קצרה יותר.

תיקים גדולים

בחרי תיק גדול מובנה או קופסתי כדי לאזן את הקימורים שלך. אל תסחבי תיק קטן מדי מכיוון שהוא יגרום לך להיראות גדולה יותר. אם את אוהבת הדפסים, הימנעי מדפוסים קטנים.

אם את מוציאה על תיק יקר, בחרי אחד שתוכלי ללבוש לעתים קרובות. אין צורך להוציא $500 או יותר על תיק שלעתים רחוקות ייצא מהארון שלך. אם את קונה מספר תיקים זולים במקום, בחרי תיק יומיומי קלאסי אחד בשחור או חום. לאחר מכן, התנסי עם סגנונות מהנים, פאנקיים ומטאליים עבור התיקים האחרים שלך.

סוגי תיקים תיקים מגיעים במגוון צורות, סגנונות, בדים וצבעים. הם נועדו, לא רק כדי להחזיק את החפצים שלך, אלא גם להצהרה אופנתית. כשמחלקים תיקים לקטגוריות, כדאי לחשוב עליהם בשתי דרכים שונות - צורת התיק והדרך שבה אתה נושא אותו. ראשית, נסווג תיקים לפי האופן שבו אתה נושא אותם

תיק כתף

תיקי כתף מגיעים בצורות וגדלים רבים ושונים. הם די גדולים ובדרך כלל יכולים להחזיק את הארנק, המפתחות, הטלפון הסלולרי, הספרים, הפנקס, מוצרי הקוסמטיקה ועוד. לפעמים הם מחולקים עם כיסים שונים הן מבפנים והן מבחוץ. תיקים אלה מיועדים ללבישה על הכתף. תיקי כתף הם מאוד פרקטיים ואולי התיק הנפוץ ביותר שנושאים על ידי נשים.

קלאץ'

קלאץ' הוא סוג של תיק יד שאין לו ידיות. ניתן לשאת אותו ביד או לתחוב אותו מתחת לזרוע. לאורך ההיסטוריה של תיקי היד, הקלאצ'ים היו קטנים יחסית ולעתים קרובות נשמרים לערב. קלאצ'ים יכולים להחזיק את המפתחות, רישיון הנהיגה, שפתון וזהו בערך. עם זאת, בשנים האחרונות, הקלאץ' ה"אוברסייז" גדל בפופולריות. תיקים אלה מעוצבים כמו קלאץ' רגיל אבל הם הרבה יותר גדולים ויכולים לשאת את כל הדברים החיוניים שלך.

קלאצ'ים יכולים להיות בעלי גוף רך, ממוסגר או אפילו קשיח. הם מגיעים במגוון צורות וחומרים, כולל משי, עור פטנט ובדי פאייטים. ניתן לסגור קלאץ' עם דש מתקפל, סגירה עליונה, רוכסן, נעילת דחיפה, שרוך או כל מספר סוגים אחרים של סגירה.

תיק כף יד

ברור, תיקים אלה נועדו להחזיק ביד. הם כוללים ידית קטנה. הם לא נועדו להיות תלויים על הכתף - תיקים אלה יכולים להיות מחזיקים רק ביד. הם בדרך כלל קטנים יותר מתיק כתף, אבל גדולים יותר מקלאץ'.

תיק צבעוני

תיק

תיקים מזדמנים אלה עשויים לעתים קרובות מבד. תיקים פתוחים בחלק העליון ובדרך כלל יש להם רק תא ראשי אחד. תיקי תיקים גדולים מאוד. כאשר הם מעל הכתף, תיקים נופלים בדרך כלל לאורך המרפק. תיקים טובים לחוף הים, לפעילויות חוצות או לקניות.

תיק שליח

תיקי מסנג'ר נקראים לעתים קרובות גם תיקי Crossbody בגלל אופן הלבישה שלהם. התיקים האלה נהדרים כי אתה לא יכול לאבד אותם! תיק שליחים נלבש על כל הגוף, מגיע במגוון סגנונות וגדלים. תיקי Crossbody נלבשים בדרך כלל על ידי סטודנטים ומטיילים.

תיק גב

תיק נוסף שפופולרי בקרב סטודנטים הוא התרמיל. לתיקים אלו שתי רצועות והם מיועדים לענידה על הגב. תיקי גב נהדרים לנשיאת ספרי בית ספר, פנקסים ופריטים קצת כבדים אחרים. בדרך כלל הם עשויים מניילון, אבל הם יכולים להיות גם קנבס או עור. תיקי גב נהדרים גם לנסיעות, טיולים, קמפינג ופעילויות אחרות.

סגנון התיק שתבחר תלוי במה שאתה צריך לשאת, לאן אתה הולך ובהעדפות הסגנון האישי שלך. לנשים רבות יש מועדף שהן נושאות כמעט מדי יום, רק עוברות לתיק קטן יותר או גדול יותר לאירועים או נסיבות מיוחדות. נשים אחרות מחזיקות עשרות תיקים ומחליפות את התיק שלהן על בסיס קבוע, תוך התאמתו לתלבושת, ליעד ולמצב הרוח שלהן.