תיקי עור לנשים וגברים Tuscany

12/22/2021

תיקי עור יוקרתיים איכותיים לנשים וגברים 

מדוע עור הופך ללבן? בכל הנוגע לעור, יש אנשים שאוהבים לקרוא לאפקט הזה "הלבנה". זה לא העור עצמו "הלבנה", אלא למעשה השומן על פני העור שמתגבש. ככל שיש יותר שמן או שומן על פני העור שלך, כך זה יקרה מהר יותר. יתר על כן, אם אתה גר באזור לח מאוד, הסיכוי שלך שזה יקרה גדל מאוד. עובש לבן על עור פרה נגרם כתוצאה מהשימוש של העובש בעור כמזון. העובש מייצר אנזימים המעכלים את העור, וכתוצאה מכך נוצר שינוי צבע לבן על העור. כדי לעצור את התהליך, יש צורך בהסרת לחות וייבוש האזור הפגוע. ישנם שלושה גורמים עיקריים לפריחת שומן, שהם חום, אור ולחות. איך להימנע מעור שהופך ללבן? הדרך הפשוטה היא עם אחסון נכון של מוצרי העור שלך! תנאי לחות גורמים לגידול של זרעים לבנים אלה על עור. אז, שמרו את השקיות במקום יבש ומדי פעם קחו אותן לסיבוב בשמש! ובכן, זה יכול להיות בדיחה! אבל, תיק העור שלך צריך ויטמין D בדיוק כמוך! איך לתקן עור לבן? לא ניתן לטפל ב-Spew רק על ידי ניקוי, אבל ההתמודדות עם Spew היא הליך פשוט מאוד - כל מה שאתה צריך הוא מייצב Spew בעל ניסוח נכון, שיבטל את ה-Spew משטח העור וייצב מחדש את הליקרים השומנים כדי למנוע מהם לחזור לעור. משטח. מה זה מייצב SPEW? שיקוי קסם! פשוטו כמשמעו!! לא, אתה רק צריך אלכוהול ניקוי וקצת ניקוי עור או סבון כלים. מה תצטרכו: משפשפת אלכוהול ומברשת רכה לשיער סוס נוזל כלים או ניקוי עור שואב אבק ומברשת תיל רכה מרכך לעור שלב תיקי עור לנשים וגברים TuscanyBags

1: לטאטא כל עובש לבן או שאריות טחב רופפות מהעור באמצעות מברשות סוס עדינות. 

שלב 2 (אופציונלי): אם יש לך שואב אבק, השתמש בו כדי להסיר לכלוך רופף שנשאר על פני העור. במקום זאת, נער בעדינות או שפשף את העור מחוץ לחדר שלך או מעל פח אשפה. 

שלב 3: הרטיבו את מטלית המיקרופייבר והוסיפו 2 או 3 טיפות של סבון כלים או חומר ניקוי עור למגבת הלחה. שלב 

4: עסו בעדינות את משטח העור בתנועות מעגליות. שלב 

5: לאחר ניקוי מלא של משטח העור, השתמש במגבת נקייה נוספת רטובה במים רגילים כדי לנגב את הקצף. שלב

 6: הכן תמיסה עם חלקים שווים של מים, אלכוהול וחומר ניקוי. שלב 

7: שטפו, שטפו החוצה והרטיבו את הבד בתמיסה. נקה את אזור משטח העור פעם נוספת.

שלב 8: אפשר לעור להתייבש באופן טבעי. שלב 

9: מרחו את מרכך העור והבריחו עד שלא יישארו פסולת. שלב 

10: אפשר לעור להתייבש באוויר. וואלה! השגת לעצמך תיק עור חדש! מדוע עור הופך לירוק? עור יכול להיות מוכתם ולהפוך לירוק אם הוא נכנס למגע עם חומרת מתכת (כגון סגסוגת נחושת או פליז) ומקיים איתה אינטראקציה. צבע עור דוהה הוא סיבה טיפוסית נוספת להפיכת העור לירוק. כאשר עור שבעבר הוכתם בשחור נתון לאור שמש ישיר למשך זמן ממושך, הוא נוטה להתהפך ולרכוש כתמים ירוקים.