תיקי עור טוסקני

01/05/2022

תיקי עור טוסקני TUSCANY BAGS יבואן של תיקי עור ,יוקרתיים איכותיים ומוקפדים לנשים וגברים מהעורות הטובים בעולם. תיקי עור ומוצרי עור המיוצרים בעבודת יד. 100% עור אמיתי ! שנתיים אחריות מלאה .

אצלנו תמצאו מגוון תיקי עור לפנאי ועבודה: תיקי עור למחשב נייד תיקי עור למסמכים תיקי עור נסיעות ,תיקי כתף מעור ,תיקי גב מעור ,תיקי עור מנהלים ותיקי עור לעבודה עסקים.

ולמה לקנות אצלנו ? כי תיקי העור שלנו הם הדבר האמתי.

Best- Leather Bags

המותג האיטלקי היוקרתי TUSCANY LEATHER Firenze


הטבעה מתייחסת לתהליך אמנותי אלגנטי היוצר דפוס מובהק על חומרים כגון מתכות, ניירות, עצים או מוצרי עור. למען האמת, תהליך ההבלטה קיים כבר כמאה שנים וחפצים רבים כמו חגורות עור וקישוטי מתכת העידו על נוכחותו. הטבעה מציעה מימד חדש לכל משטח ומעלה את האיכות והסטנדרט של המוצר. הממד המוטבע יכול לכלול דפוס ברור, סמלים, עיצוב, לוגו או אותיות. הטבעה באיכות גבוהה יכולה להפוך את האובייקטים הפשוטים ביותר לחתיכות נפלאות, ולהוסיף אפיל אסתטי מדהים שראוי לשבחים רבים ביותר! תהליך הבלטה של ​​מוצרי העור משלב טכנולוגיה מתקדמת ויצירתיות כדי להקנות משיכה מרהיבה למוצר הסופי. בין אם מדובר בחריטת ערכת ראשי תיבות או לוגו בארנקים, בתיקים או במחזיקי רכב, הבלטה מותאמת אישית מעניקה מראה ייחודי למוצרים אשר מחמיא לו אלגנטיות עדינה. חברות תאגידים מבצעות לעתים קרובות התאמה אישית של מוצרי העור שלהן עם הבלטה מותאמת אישית כדי להציע זהות מוחלטת למותג. ניתן להתאים אישית את פריטי העור גם על ידי הבלטה של ​​עיצובים ודוגמאות ראוותניות, וכתוצאה מכך גימורי חריטה מדהימים. במילים פשוטות, הבלטה יכולה להפוך כל סוג של מוצר עור ליצירת מופת נפלאה המצטיינת במרקם ובעיצוב. שיטות הבלטות עור בהתאמה אישית ישנן שיטות הבלטות שונות בשימוש פופולרי בתעשייה. השיטות השונות כוללות הבלטה של ​​קוביות או רולר, הבלטה בלייזר והטבעת לוחות. הבלטות רולר מתבצעות בדרך כלל בבתי בורסקאות, במיוחד במהלך תהליך ייצור העור. עם הטבעת רולר, התבנית מונחת על גליל גדול שמתערבל באיטיות על פני עור שטוח, מקצה אחד לשני. שיטת הבלטות רולר מיושמת בדרך כלל על גדלי עור מלאים ומונעת את הבעיה של הופעת קווי צלחת על המוצר הסופי. שיטה נוספת להטבעת עור היא הבלטה בלייזר (המכונה גם תחריט לייזר). בשיטה זו משתמשים בלייזרים ממוחשבים ובחום לצריבת תבניות על פני העור. הלייזרים מתוכנתים ליצירת דוגמאות מותאמות אישית, כגון מונוגרמות, לוגואים ועיצובים ייחודיים שונים. תחריט לייזר מותאם אישית דורש גרפיקה "מוכנה למצלמה" וממדים נכונים של האופן שבו יש למקם את העיצוב על החלק החתוך או על העור.

השיטה הקונבנציונלית ביותר להטבעת עור כוללת שימוש בצלחות. בשיטה זו, הדוגמה מופיעה על צלחת שטוחה ומלבנית אשר ממוקמת על העור. על ידי שילוב לחץ וחום, הדפוס מהצלחת נצמד לתוך העור. לאחר מכן הצלחת מועברת לאזור אחר של העור וההליך חוזר על עצמו עד למועד שבו הדפוס מופיע בבירור על פני כל העור. תהליך הבלטה של ​​צלחות נעשה בדרך כלל על חצי גדלי עור בשל אילוצי הגודל של הלוחות. דפוסים מסוימים בעלי גדלי צלחות גדולים מעט יותר נעשים על עורות מלאים. דברים שכדאי לזכור לפני שמתחילים להטבעת עור, יש היבטים מסוימים שצריך לזכור. ראשית, חיוני לבחור סוג עור מתאים לפרויקט. תהליך הבלטה של ​​עור משלב הפעלת חום ולחץ ולכן מוצרי עור מסוימים עשויים להגיב אחרת בתנאים כאלה. לדוגמה, צבעו של עור אנילין עשוי להיות כהה יותר עם חשיפה ללחץ וחום וכאשר תהליך ההבלטה יושלם, צבע המוצר עשוי להשתנות באופן דרסטי. זה הכרחי לבחור את סוג העור הנכון שיתאים לתבנית ההבלטה. הדוגמה עשויה להיגרר החוצה אם העור רך מדי או אם הדוגמה חסרה את העומק הנכון. שנית, חשוב לדעת על כיוון התבנית והחזרה על התבנית. לא לכל דוגמה יש כיווניות או חזרות ומכאן שעדיף לדעת איך התבנית מופיעה על צלחת ההטבעה ובאיזה כיוון הצלחת תוצב על העור. בדרך כלל, הצלחת ממוקמת אופקית על העור, אך הלקוחות יכולים לבקש מהשירות שלהם לסובב את הצלחת ולהציב אותה אנכית, במקום זאת. לבסוף, אם המראה של קווי צלחת הוא עניין של דאגה, אז עדיף לברר לגבי גודל הצלחת. זה יעזור לאדם לחשוב על האזורים הסבירים שבהם החפיפות והתפרים עלולים לצוץ על העור וכיצד זה יכול להשפיע על תשואות החיתוך. איסוף מידע כזה יקל על כל תהליך ההטבעה, מתחילתו ועד סופו.