es-Tuscany Bags-תיק עור איטלקי לגבר

30.12.2021

תיק עור איטלקי לגבר עשוי מעור  רך, גמיש ואלסטי המורכב מסיבים זעירים רבים. כתוצאה מכך, עור עשוי להיות מוצק או רך, מוטבע או מעוות (משנה צורה מבלי לגרום נזק), מגוהץ או חיזוק הגרגיר. בגלל הגמישות שלו, העור יכול להימתח לאורך זמן, ובמידה ויופעל מספיק כוח, יופיעו קמטים, קמטים וטביעות לחץ שעשויות להיות עקשניות כמו הבלטה.

יכולת מתיחה של העור משתנה בהתאם לשיטת השיזוף ולאזור העור. בתוך המסתור הזה, יכולת המתיחה של עור פרה מלוטש מאוד משתנה.

החלקים האדומים נמתחים ביותר מ-100 אחוז, בעוד שהאזורים הצהובים עשויים להתרחב מ-75 ל-100 אחוז. עדיין אין ערכים המוקצים לשטחים הירוקים. עם זאת, יש הבדלים גם בתחומים אלה. העור נמתח יותר בצורה אחת מהאחרת בהתבסס על כיוון הסיב (אופקי לאנכי).

מדוע עור נמתח?

סימני מתיחה מעור

קמטים, צניחה ומתיחות יתר בעור!

נשמע מוכר? רדו לעומקו של זה!

בגלל הגמישות שלו, העור יכול לאבד את צורתו עם הזמן. לרוב, זה גורם למתיחות יתר ולצניחה.

כתוצאה משימוש קבוע בד רהיטי עור יש נטייה להתרופף בנקודות ספציפיות.

בצד הכניסה של מושב הנהג, מושבי עור לרכב נוטים להתקמט. במקומות ישיבה, העור מתחיל לצנוח.

אם נשמרים חפצים כבדים או זוויתיים על או מול רהיטי עור המאוחסנים בצורה לא נכונה, יווצרו סימני לחץ.

בגדי עור עלולים להתקמט אם הם לא נשמרים כראוי או ארוזים במזוודות הנסיעות. בליטות באזורי הירכיים או הירכיים של המכנסיים הן בעיה נוספת.

בליטות או קמטים עלולים להופיע כתוצאה מאחסון עור לא תקין או מנסיבות מעבר גרועות. טיפול לא נכון בחומרים עלול גם לגרום לעיוות העור.

האם עור מתמתח לאורך זמן?

כן, גם זה יקרה. בגלל יכולת המתיחה המובנית של העור, פשוט לבישת בגדי העור שלך יגרום לו להימתח. לעור יש נטייה להתרחב בגודל עם הזמן.

זוהי תכונה טובה ונוראה כאחד מכיוון שאתה יודע שהעור שלך יימתח איתך ככל שתעלה במשקל. עם זאת, אם אתה יורדת במשקל, ייתכן שלא תוכל להפחית אותו בחזרה לגודלו הקודם או אפילו לגודל הרזה החדש שלך.

לבישת עור היא טכניקה מצוינת לשמירה על הגוף בעת השתתפות בפעילויות המחייבות שימוש בבגדי מגן. כדוגמה, שקול רכיבה על אופנוע. זה חזק ועמיד, אבל אם הוא נמתח יותר מדי, ייתכן שתצטרך לשלם תוספת כדי לרכוש בגדים שמתאימים שוב.

מלבד זאת, חומר שמתרחב באופן טבעי ליד הגוף שלך מאפשר לך לבצע משימות שונות כמו הושטת יד למוצרים על מדפים גבוהים או כיפוף נמוך לפריטים על הרצפה או המדף התחתון.

כיצד לתקן ולהימנע ממתיחה מעור?

תיקון עור מתיחה

רובי חום משמשים כדי לאפשר לעור לשנות צורה ולהפוך ללא קמטים תחת לחץ. הם נמצאים בשימוש נרחב בכל מפעל ריפוד שבו מכינים עור לרכב או רהיטים. בתחום הרכב, אינפרא אדום גלי קצר משמש לאותן מטרות.

כדי להעלים קמטים מעור, הוא מחומם למשך 30-40 שניות. עם זאת, נהלים כאלה חייבים להתבצע בזהירות מכיוון שעור מתקשה ונפגע באופן בלתי הפיך בטמפרטורות גבוהות מדי.

נראה שלחום יש את היכולת להימתח וגם לכווץ עור. זה ידע שימושי שיש, אבל יש כמה אמצעים שצריך לבצע לפני מתן חום. הצעד הראשון הוא לזהות את סוג העור שיש לך.

השלב השני הוא לקבוע את הליך השיזוף המשמש להכנת התלבושת שלך. הליכי השיזוף השונים הם קריטיים בקביעת החום לניצול כדי לכווץ את העור. כאשר רק 131 עד 140 מעלות פרנהייט מוחלים על עור שזוף אלום, הוא יתכווץ.

בחשיפה ל-212 מעלות פרנהייט, עור שזוף בכרום מתכווץ, בעוד שעור שזוף צמחי מתכווץ כאשר הוא נחשף לטמפרטורות הנעות בין 167 ל-185 מעלות פרנהייט. כל הנתונים הללו, כולל שיזוף וסוג העור, חייבים להיות על התווית, מה שמקל על הגילוי.

מדוע עור מתכווץ?

עור מכווץ

ההסבר הברור ביותר הוא שעור נוצר מבעלי חיים, והעור שלו צריך להתרחב ולהתכווץ בהתאם לגודל החיה. זוהי תכונה טבעית ללא הסבר מיוחד מלבד המטרה של מחבוא חייבת להיות מסוגלת להשיג את שניהם כדי שהחיה תחיה.

כאשר החומר מופק מהחיה, שזוף או מרפא, ולאחר מכן הופך לבגדים, האיכות הזו לא אובדת. זהו נכס מועיל מכיוון שבני אדם עולים ויורדים במשקל כל הזמן, אך יצטרכו להוציא הרבה כסף על דברים חדשים מעור אם לא הייתה לחומר הגמישות המובנית.

תחת תנאי חום

חום מוגזם עלול לגרום לעור להתכווץ ולהתקשות. עור פגום לרכב מסביב לחלק העליון של מושב הצד, משענות הגב ובתצוגות הן דוגמאות אופייניות לכך. העור מתעבה ככל שהוא מזדקן כי הוא מתייבש (ללא טיפול בעור). חוטי עור מתקשים ושבירים.

תהליך זה מחמיר בגלל המציאות שבכל פעם שהמים הכלואים בסיבים משתחררים, הקולגן מתנופף. עיבויים מקומיים קטנים מופיעים במבנה סיבי העור בהתחלה, ואז גדלים ומתגבשים. צפיפות העור גדלה, בעוד מידותיו מתכווצות. קשיחות זו יציבה במיוחד.

עור ניזוק באופן בלתי הפיך ברגע שהוא מתכווץ, ולמרות שהוא עשוי להתרכך מעט עם כימיקלים מתאימים לטיפול, אובדן פני השטח הוא בלתי הפיך ולא ניתן להחזיר אותו.

בתנאים רטובים

אפילו כמות קטנה של חום מספיקה כדי לכווץ עור רטוב. אין לייבש עור רטוב בשמש או ליד תנור חימום. טמפרטורת חדר רגילה אידיאלית לייבוש עור.

עור ששומן ושומן כהלכה לעולם לא יתכווץ במהירות כמו עור שלא תוחזק כראוי. להליך השיזוף של עור יש השפעה ישירה על יכולת ההתכווצות שלו. עור שזוף ירקות מתחיל בדרך כלל להתכווץ בכ-70 מעלות צלזיוס. נראה שזו טמפרטורה גבוהה, אך היא מושגת בקלות כאשר מכסה גג עם מושבי עור לחים ושחורים נשארים בחוץ לייבוש בשמש. לאחר מכן, העור "מתחמם" ומתכווץ.

נהלי שיזוף מודרניים, כגון שיזוף בכרום, מגבירים את סף ההתכווצות של העור כך שהוא מתחיל להתכווץ בין 85 ל-110 מעלות צלזיוס.

האם העור מתכווץ עם הזמן?

זה יהיה טוב אם זה יקרה כי מתיחה היא קצת יותר פשוטה מאשר התכווצות. בדרך כלל, העור משתרע לאורך זמן, ואם המתיחה נעשית גדולה מדי, יש לכווץ את החומר בכוונה.

כפי שניתן לראות בחנות של Tuscany Bags  מהמלצות ונתונים נוספים בפוסט הזה, כיווץ עור הוא תהליך בסיסי שלא דורש הרבה ידע. הבעיה היחידה היא שאתה לא יכול לווסת לחלוטין את קצב הכיווץ, אז אולי תצטרך למתוח את העור שוב כדי לגרום לו להתאים כראוי.

זה יהיה תהליך ניסוי, אז אולי תרצה להתנסות על חלקי עור מיותרים תחילה לפני שתתמודד עם תיק עור איטלקי לגבר שלך.

העור עשוי להיות מכווץ, וזה חדשות נהדר עבור אנשים שהקפידו על דיאטה מוצלחת. ירידה במידה לא מצריכה החלפה של הבגדים שלך. זה פשוט כרוך בהוצאת כמות משמעותית של מאמץ לצמצם אותו כך שיתאים למסגרת החדשה שלך.