Kožené kabelky pro ženy

07/22/2022

Kožené kabelky pro ženy

Neustále mluvíme o tom, jak zdrženlivý by měl být výběr barev, pokud jde o chladná období. A za těmito slovy, za neuvěřitelnou touhou vše trochu zjednodušit, zapomínáme, že ve skutečnosti jsou podzimně-zimní paletky bohaté a rozmanité. Rozhodně musí zahřát a připomenout domácí pohodu, jako horká káva se skořicí, ztotožněná s hnědými tóny. Jen si pomysli, kolik asociací si pamatuješ! Podzim totiž není jen studený a vlhký. Je to zvonivá modř nebe, která se čas od času v inspiraci promění v šedavost, je to zlato deště z listů a svůdné vůně kavárny, kde si můžete večer odpočinout a popíjet horký čaj, nakoukněte přes čiré sklo do světla lucerny, která rozptyluje temnotu. Každý pocit, každý odstín podzimu se italští návrháři kožených tašek snaží zachytit obrazem svých výtvorů. Chci se tedy podrobněji zabývat oblíbenými odstíny ztělesněnými ve sbírkách kabelek podzim-zima, které jsou v sezóně prezentované významnými návrháři uznávány jako módní.

Klasické odstíny jsou oblíbené při navrhování podzimních kolekcí kabelek

Modrá je nezbytným odstínem podzimu 2021. Inkoustové odstíny jsou oblíbené v designu designových kožených tašek. Tmavé barevné variace, vzrušující decentní klasické odstíny i světlé výrazné paletky vypadají trendy. Barvy jako criola modrá, tmavě světle modrá, tlumená modrá s ozvěnou šedé vypadají stylově a luxusně.

Pro základní šatník by byly ideální volbou univerzální odstíny khaki. Je to olivový odstín s šedým nebo khaki podtónem s hnědým nádechem, stejně jako odstín blízký barvě mladého olistění. Některé odstíny oranžového barevného schématu lze také nazvat klidným a klasickým. Například odstín sušené hlíny nebo odstíny podobné barvám spadaného listí. Ale sytě hnědá, i když jde o zcela klasickou zástupkyni odstínů, kterými se zdobí kožené tašky, stále skrývá jakousi rebelii. Můžete jej kombinovat s velkým množstvím jasných barev. Experimenty s texturami a sytostí nejsou zakázány. Sady s taškou v této barvě budou vypadat stylově a bohatě.

Kabelka navržená z khaki kůže

Světlé barvy ladí s podzimními motivy v designu kožených tašek

Chcete-li vytvořit obraz obdařený zvláštní noblesou, pomůže vám kožená taška ve vínové barvě. Tato barva rozmělňuje lehce tlumené motivy podzimu. Dá vám pocítit energii, díky které začnete věřit v úspěch jakéhokoli podniku. Zlaté odstíny vypadají trochu úchvatně, když mají trochu lesku. Ale v podzimní verzi jsou všednější a přístupnější. Můžete je použít k základnímu šatníku nebo ke kostýmům na ven. Taška ve zlatém odstínu dodá ve zvolené sestavě potřebný akcent a na svého majitele působí velmi vstřícným dojmem.

Kabelka zlaté barvy

Oblíbené na podzim a v zimě budou světlé barvy jako červená, žlutá, lila, růžová a také odstín fuchsie. Dynamické odstíny s mírně tlumeným jasem budou vrcholem sady. Při výkonu kožených tašek z Itálie se často zaměřují na lakonický základ. Celá postava a veškerá dynamika přenášených emocí je založena na výběru ideálního barevného schématu. Bude ladit s chladnými motivy ročního období a zároveň dojde ke koncentraci pozitivních emocí v proporcích nutných ke štěstí, které nás opravdu překvapí svou úžasnou atmosférou.

Kožené tašky pro ženy a muže KOŽENÉ TAŠKY TUSCANY