Kožené tašky na notebook-Tuscany Bags

07/23/2022

Kožené tašky na notebook

Brašna na notebook vám umožní nosit zařízení do práce, na procházky nebo na cesty. Jeho hlavním rozdílem od pouzder a batohů je přenosnost. Vaše vybavení v brašně na notebook by mělo být dobře zajištěno a chráněno před pády a nárazy. Je jich mnoho druhů a druhů, proto vám je pomůžeme roztřídit.

Jak si vybrat tašku na notebook: co potřebujete vědět

Tašky s dlouhou rukojetí. Je to univerzální možnost, nosí se v rukou nebo na rameni. Má mnoho přihrádek, kapes na doklady, papíry, klíče, drobnosti a další věci.

Batohy. Drtivá většina moderních batohů má přihrádku na notebook/tablet. Pohodlné díky ergonomii a rovnoměrnému rozložení zátěže na záda. V tomto případě zůstanou ruce volné. Doporučeno pro sportovce, mobilní lidi. Tato varianta zároveň není vhodná pro zaměstnance firem, kde je přísný dress code.

Tašky. Zdaleka nejpevnější typ. Vhodné pro obchodníky, právníky, manažery a další profese, které vyžadují reprezentativní styl. I látková taška vypadá pevněji než třeba taška s dlouhým uchem.

Tašky na notebooky se liší velikostí. Tedy velikost zařízení, které v nich můžete nosit. Vypočítáno na základě velikosti obrazovky notebooku. Nabízíme následující tabulku (vlevo - velikost tašky v cm, vpravo - velikost obrazovky v palcích):

Úhlopříčku obrazovky vašeho notebooku můžete zjistit několika způsoby: přečtěte si dokumentaci k zařízení, změřte obrazovku standardním pravítkem (1 palec = 2,54 cm) nebo si o ní vyhledejte informace na internetu. kupte si tašku menší než je velikost notebooku.Ve velké tašce ale můžete nosit i jiné věci.Příliš velké tašky je také lepší nebrat, malý notebook se špatně opraví.

Z jakého materiálu jsou vyrobeny nejlepší brašny na notebooky?

První je pravá kůže. Je voděodolný, takže vám elektronika při dešti nenavlhne. A v horkém počasí pokožka dobře dýchá, takže se přístroj nepřehřívá. Pravá kůže se nosí dlouhodobě, je odolná, vhodná téměř pro každého, bez ohledu na pohlaví, společenské postavení, věk. Můžete si vzít i ekologickou kůži - je levnější, ale dobře a dlouho se nosí.

plast a hliník. Vyrábějí pouzdra odolná proti nárazu. Jsou skladné, dobře vypadající, módní. Pokud patříte mezi milovníky vintage, pak se vám bude líbit tento plastovo-hliníkový kufr. Jedna malá nevýhoda je váha.

Nylon/Polyester. Výborná volba pro cestovatele, aktivní lidi, obchodní cestující. Tyto tašky jsou měkké, lehké, velmi pohodlné, notebook se v nich dobře fixuje.

textil. Levný, ale odolný materiál. Dobře chrání věci ležící v tašce před vlhkostí. Textilní tašky jsou stylové, mnoho modelů originálního designu a zajímavých potisků.

Ať už si vyberete cokoli, musí splňovat následující požadavky:

Vaše taška by si měla udržet svůj tvar, i když v ní nic není;

odolnost vůči nárazu;

Materiál by měl být v případě potřeby hustý - vyztužený různými prvky (záplaty, podšívky);

voděodolný. Voda a vysoká vlhkost jsou prvním nepřítelem elektroniky;

Vysoká kvalita, rovnoměrné švy.

ochrana

Při výběru brašny na notebook by se měla brát v úvahu i její ochrana proti nárazu. V každém případě musí být stěny zpevněny - to je první pravidlo. Mnoho výrobců nyní vyrábí pouzdra s extra ochranou v hlavní přihrádce pro vaše zařízení. Plní nejen protišokové funkce, ale také chrání před podchlazením nebo přehřátím.

Spolehlivě chrání pevný rám před poškozením. Nejlepší - vyrobeno z kovu. A v kombinaci s pravou kůží je také dobrou prevencí protečení v dešti nebo sněhu. Pevná taška nemusí mít kovové prvky. Tak například textilní výrobky se dnes vyrábějí pomocí speciálních kovových nití. Poskytují potřebnou tuhost a taška neztrácí svůj tvar ani po delším používání.

Kožené tašky na notebook TUSCANY BAGS