Kožené tašky pro nejlepší muže Toskánské tašky

07/19/2022

Kožené tašky pro nejlepší muže Toskánské tašky

Kožené brašny sehrály důležitou roli již během války za nezávislost, kdy mladí lidé od 16 let podporovali armádu převážející předměty z místa na místo. Tyto případy prošly zkouškou času z dobrého důvodu. Nejen, že vypadají špinavě, ale jsou také drsné, navržené tak, aby vydržely i týrání.

Kvalita a vzhled kurýrních tašek se však může značně lišit. Preferujete hnědé tašky před černými? Chodíte raději s lesklým nebo matným messenger bagem? Jste rozmazlení na výběr.

Ať už vám vyhovuje cokoli, naše oblíbené tašky a tašky vám pomohou rozpoznat dobrou kvalitu jediným pohledem.

Chcete přeskočit na seznam produktů? Klikněte zde.

Jak si vybrat messenger tašku

Stejně jako u jiných věcí byste měli znát kožené tašky, než utratíte peníze, které jste těžce vydělali. Bez ohledu na to, zda nakupujete online nebo v obchodě, je třeba věnovat pozornost tomuto.

Typ kůže - Investujte do kvality

Kůže přichází v různé míře. Při výběru kurýrní tašky vyrobené z tohoto materiálu byste si měli být vědomi rozdílů. Toto jsou klíčové pojmy, se kterými se setkáte:

Celá zrna - Celá hovězí kůže je pro vás, pokud potřebujete dobře vypadající kůži, i když s ní zacházíte hrubě. Je to nejhustší typ a nejenže vydrží do návratu krav domů, ale časem se i jeho vzhled zlepšuje. Také skvěle voní.

Top-Grain- Tento typ pleti také není špatný. I když není tak tvrdý jako plná kůže, také vydrží dlouho a bude i nadále vypadat skvěle.

Pravá kůže - prostě ignorujte tašky s nálepkou "pravá kůže", která vždy existuje. Jasně, jsou vyrobeny z kůže, ale ve skutečnosti to nejsou nic jiného než odpadky slepené dohromady. Existuje spousta krásných doplňků z pravé kůže, ale pokud hledáte opravdu pevnou koženou kabelku, pravá kůže není pro vás.

Semiš a nubuk - Nubuk a semiš jsou další dva druhy hovězí kůže, které stojí za zvážení. Tašky vyrobené z těchto druhů kůže jsou rozkošné, ale budou doslova pod vlivem počasí a při pravidelném používání dlouho nevydrží. Nejlepší je pro vás koupit nubukové a semišové pohovky nebo modré tenisky. Dává smysl? Modré semišové boty si zamilujete!

Kromě hovězí kůže stojí za zvážení několik dalších typů kůže:

Ovčí kůže - Ovčí kůže je atraktivní a hedvábná, ale není tak odolná jako hovězí kůže. To je však pro krásné peněženky nebo rukavice.

Exotické kůže - Budete trochu nervózní hrát si s krokodýlí, pštrosí nebo hadí kůží. Vaše drzost je obdivuhodná, ale exotické kožené tašky v tomto kousku neprobíráme.

Umělá kůže - Pokud vás zvíře na rameni neláká, vyberte si umělou kůži, které najdete nepřeberné množství. Některé jsou docela tvrdé, zatímco jiné typy ne.

Jaký typ pleti je nejlepší?

Masivní kůže je bezesporu tím nejlepším typem pro vaši messenger tašku, proto doporučujeme vybírat pouze tašku z ní.

Hardware tašky

Zipy, přezky a spony - to se rozbije. Podívejte se na vlastnosti tašky. Poslední věc, kterou chcete, je nosit s sebou zatraceně nepohodlnou koženou tašku.

Trápí vás četné přezky, patentky a uzavíratelné zipy?

Měli byste také vidět, jak výrobci všívali hardware do kůže. Pokud se práce jeví jako nekvalitní, možná budete chtít hledat jinde. Kromě toho je kov vždy nejlepší volbou, protože plastové zipy a podobně nejsou příliš odolné.

Ramenní popruh a rukojeti

Messenger bag je vždy navržen s crossbody ramenním popruhem.

Pokud je to možné, vyzkoušejte si tašku před nákupem, abyste se ujistili, že můžete snadno upravit kožené popruhy. A co vaše výška a držení těla; hodí se taška dobře?

Vyplatí se také zkontrolovat, jak jsou připevněny k tašce. Mnoho lidí volí pouze kovové nýty a ručně šité popruhy to prostě neřežou, když je příliš velká váha.

Máte spoustu těžkých věcí na přenášení nebo potřebujete jít nebo stát na cestě domů? Polstrované popruhy nebo pevná rukojeť dokážou zázraky, zvláště pokud jsou letištní terminály vaším druhým domovem.

Dobře, pokud máte tašku s horními uchy a odnímatelným ramenním popruhem. Nošení kufříku za horní držadla vypadá velmi povzneseně a může být chytrou volbou pro oficiální události, jako jsou pracovní pohovory, přísně tajná špionážní setkání a podobně.

Vysoce kvalitní nastavitelný ramenní popruh znamená, že si budete moci přizpůsobit tašku v závislosti na vašem osobním stylu a na tom, jak těžká taška je. Díky tomu je také skvělým příručním zavazadlem, když cestujete.

Extra funkce

Znáte vnější vlastnosti? Pak je čas zvládnout i vnitřní části. Protože zde začínají být věci osobní, měli byste se ujistit, že vaše brašna má tyto funkce:

Kryt na notebook - Polstrované pouzdro na notebook uvnitř je nutností. Neplánujete tahat svůj notebook? No, pravděpodobně máte tablet nebo nějaké jiné elektronické zařízení, které chcete mít v bezpečí, že?

Podšívka - Pokud chcete, aby vaše taška žila dlouhou dobu, budete potřebovat silnou ochrannou vrstvu. Zdá se, že plátno nejlépe odolává polití a jiným katastrofám uvnitř vaší brašny. Vzhledem k tomu, že je také poměrně robustní, je nepravděpodobné, že by se roztrhl. Některé tašky jsou dokonce vybaveny ochrannou podšívkou RFID, aby se zabránilo pasům s ušima pro psy a rozbitým kreditním kartám. Pokud často používáte veřejnou dopravu nebo pracujete tam, kde jsou všichni ostatní, může se vám to hodit.

Speciální kapsy na vaše věci - Otevření nové tašky je samo o sobě elektrizující, ale ještě lepší je zjistit, že sloty na vizitky, pera, peněženky a přihrádky na mobilní telefony jsou přesně to, co potřebujete!

Přizpůsobení - věděli jste, že některé značky nabízejí personalizovanou tašku? To znamená, že si na tašku můžete nechat vyrýt své iniciály nebo vzkaz, což je také skvělé, pokud ji kupujete jako dárek.

Experimentujte se všemi vychytávkami vaší tašky. Jsme úplně nadšeni, pokud vám pomohou udržet si pořádek a usnadnit vám život!

Styl

Když hledáte nejlepší koženou tašku, zjistíte, že styly se hodně liší. Toto jsou nejběžnější typy:

Minimalistický: Má současný a přímočarý design. Je docela přizpůsobivý, ať už ho použijete na formální schůzku nebo příležitostnou příležitost. Minimalistická verze je často dodávána s krásnou, hedvábnou kůží.

Klasika: Může se pochlubit originálním, westernově vyhlížejícím stylem. Je zaměřený na venkovní prostředí, je funkční a vhodný pro příležitostné situace.

Moderní: Tento typ se častěji vyznačuje mnoha vnějšími kapsami, polstrovanými vložkami a dalšími věcmi. Tento design je skvělý, pokud denně dojíždíte.

Velikost A Barvy

Měli byste také zvážit velikost tašky, protože to ovlivní styl. Tenčí taška může být uhlazenější, ale větší taška může být praktičtější.

Důležité jsou také barvy. Hnědá nebo hnědá kabelka je modernější a dobře se hodí k většině obchodních obleků a profesionálních oděvů. Černá taška však vynikne více a může být pro určité profese formálnější.

Přezky A Uzávěry

Rozhodněte se, jaký typ spony je pro vás nejvhodnější. Koneckonců, otevřete a zavřete tašku milionkrát.

Jedna spona: Spona zajišťuje vaše věci a pouhým stisknutím tlačítka ji otevřete. Také, pokud potřebujete jednu ruku na něco jiného (např. napsat někomu zprávu), můžete ji bez námahy otevřít druhou.

Spona: Tradiční zapínání na přezky jsou bezpečné, ale jsou také uživatelsky velmi nepřívětivé a mohou se po chvíli stát problémem. Pokud s sebou ale nosíte cennosti nebo důležité dokumenty, zažijí lepkavé prsty v metru těžké časy.

Magnetická západka: Magnetické tlačítko na sáčku můžete uvolnit pouhým zatažením za vnější chlopeň. Magnetické patentky jsou ideální pro ty, kteří preferují nenápadný vzhled. Ale mějte na paměti, že tento typ není tak bezpečný jako přezka nebo spona.

Klapka: Zjednodušeně řečeno, váha horní chlopně spočívá na hlavní přihrádce, což usnadňuje přepravu.

Země původu

Důrazně vám doporučujeme, abyste si vybrali koženou tašku vyrobenou v USA nebo tašku z Velké Británie, Francie, Itálie nebo některých zemí Střední a Jižní Ameriky, protože jsou obvykle vynikající kvality. Budete ohromeni řemeslným zpracováním!

který je nejlepší? Naše oblíbená je italská kůže.