תיקי עור 

08/16/2021

טוסקני תיקים 

יבואן של תיקי עור ,יוקרתיים איכותיים ומוקפדים לנשים וגברים מהעורות הטובים בעולם. תיקי עור ומוצרי עור המיוצרים בעבודת יד. 100% עור אמיתי 

בחנות של טוסקני תמצאו מגוון תיקים לנשים וגברים לפנאי ועבודה: תיקי עור למחשב נייד תיקי עור למסמכים תיקי עור נסיעות ,תיקי כתף מעור ,תיקי גב מעור ,תיקי עור מנהלים ותיקי עור לעבודה עסקים.

ולמה לקנות אצלנו ? כי תיקי העור שלנו הם הדבר האמיתי.

Best- Leather Bags


כמעט כל מי שמתעניין באופנה יודע/ת כי החומר הכי איכותי והפופולרי ביותר להרבה פריטי אופנה הוא עור. העור משמש לעיצוב מעילים, נעליים, תכשיטים, ארנקים ותיקים. העור הוא אחד מחומרי הגלם העתיקים ביותר ויש שיאמרו העתיק ביותר. לא לחינם השימוש בעור, הוא כבר שנים רבות.

בשוק ניתן למצוא מבחר עצום ומגוון של תיקי עור לנשים ולגברים. מכורח המציאות, מכיוון שאופנת הנשים מתפתחת הרבה יותר מאופנת הגברים. זה גרם לכך שהמבחר העצום בשוק של תיקי עור לנשים גדל מאוד.

חיקויים לעור

לפני שתצאו לקנות תיק עור. כדאי לבדוק מספר נקודות. שוק החיקויים גם הוא גדל מאוד בעקבות הביקוש. אם אתם מתפשרים תוכלו בקלות למצוא תיקים יפים ומרשימים, אבל לרוב זה לא איכותי ולא משתלם. אם אתם מעוניינים בתיק עור איכותי יפה ומרשים. תבדקו את מקוריות התיק. ראשית תבדקו אם על התיק מופיע הסמל הבינלאומי לסימון מוצרי עור אמתיים. הסימון מופיע בפנים התיק על דפנותיו, או בתחתית התיק. אפשר גם לבדוק את מקוריות העור על ידי הרחתו, לעור יש ריח ייחודי שאי אפשר לזייף.

תמורה שווה למחיר

תיקי עור הם מוצר יקר. תבדקו עם עצמכם את כדאיות רכישת המוצר, אם הוא שווה לכם את המחיר ביחס לתקציב שלכם. זכרו: תיק דמוי עור, לא יחזיק מעמד לאורך זמן, ייתכן שעדיף להשקיע בתיק יקר יותר שיחזיק מעמד לאורך שנים באיכות בלתי מתפשרת.

תיקי עור של טוסקני תיקים נותנים את הערך הגבוה עבור כספכם כמו גם את  ההגנה המקסימלית לחפצים שלכם.

כל מוצרי העור מגיעים עם אחריות מלאה של 24 חודשים