Luxusní dámské kožené tašky TUSCANY BAGS

07/29/2022

Luxusní dámské kožené tašky TUSCANY BAGS

Svět módy je již několik let zvyklý na tašky. V obchodech i online najdete všechny typy a značky: měkké, tvrdé, kufrové, spojkové, tlačné, s průzorem, lopaty a jistě nyní i vy přidáte mnoho dalších na mysli.

Jak nosíte tašky a na jaké akce se hodí?

Každý má svůj styl a příležitost a samozřejmě ten správný střih ke zvolenému oblečení.

Dámské kožené tašky:

Tašky na večer

spojka

Pokud jde o tašky na večer, jako první vás napadnou spojka a spojka, i když není neobvyklé vidět tašky tohoto typu sportované během dne nebo v každém případě při méně významných příležitostech. V mnoha případech dochází k záměně a tyto dva se často zaměňují, i když je mezi nimi velký rozdíl:

Spojka je velmi malá taška bez uší, na rozdíl od taštičky Raider je téměř vždy pevná a má zapínání na patent, kroužek nebo zřídka zip. Jsou "nezbytností" k dotvoření elegantního outfitu a velmi se hodí na formální ceremonie a události.

Tento nájezdník je mini kabelka vyrobená z měkké látky nebo pravé kůže a téměř vždy je doprovázena rukojetí nebo ramenním popruhem. Na rozdíl od spojky se nájezdník snáze zařazuje. I když se hojně používá k elegantním a dlouhým šatům, stále více se objevují ležérní modely, které lze na den kombinovat s džínami. Zatímco na večer je lepší nosit oblek s jasnými detaily, abyste noci dodali nádech světla.

Kabelky na den

Každodenní kabelky jsou většinou velké, prostorné a bohaté, klasickým příkladem tohoto typu tašek jsou nákupní tašky, jejichž skvělým příkladem jsou kabelky.

Tašky: vědro

Bucket bag je ikonickou taškou 70. let s jemnými liniemi a ležérní šik. Modely se liší od tradičních kožených až po rafinovanější s třásněmi, cvočky atd... Bucket bag je perfektní taška pro ty, kteří mají rádi určité tvary, ale nechtějí se vzdát kouzla tradičních kožených výrobků. Vyznačují se pohodlím a velkou kapacitou, umožní vám být vždy perfektní, i když jdete nakupovat do centra... a můžete si do nich dát, co chcete.

Jak nosit kabelku?

Neexistují žádná tvrdá pravidla, jak nosit tašku. Sami si vyberete, zda ji budete držet na zápěstí, abyste měli volné ruce při obchodní schůzce a mohli se hezky a připraveni prezentovat na jakoukoli diskusi nebo ji nosit téměř po loket, když vezmete děti do parku, nebo ji držet těsně k vaší paži.

Když přijde večer, jděte na patchworkovou spojku nebo spojku s tím nejnutnějším a trochou make-upu uvnitř. Co se týče spojky, ta se nese výhradně v levé ruce (pravá slouží k klečení apod.) nebo se drží oběma rukama. Nikdy se nenosí pod podpaží.

Pokud zvolíte extravagantní večerní kabelku, nechte ji být jediným vrcholem vzhledu: zkombinujte ji se střídmými šaty a nepříliš křiklavými šperky, abyste se vyhnuli efektu marakéšského souk.

Kam dát tašku v restauraci?

Někoho to napadlo a vytvořil pěkné háčky, kam si můžete tašku zavěsit bez problémů, hodil by se i křeslo navíc... ale to se stává málokdy, že?

V tomto případě při večeři, když jdete ke stolu, je taška umístěna za vašimi zády, do prostoru mezi vámi a opěradlem (vyhýbejte se pouze s otevřenými opěradly). Vyhněte se pokládání sáčku na stůl vůbec. Případně ji lze umístit na opěradlo židle, pokud má popruh, nebo na klín. Pokud je taška malá, nebude to ani tak nepohodlné.

Tašky: batohy / brašny:

Batoh je označen jako denní doplněk. Je prostorný a praktický, ale zároveň se vyznačuje elegantním a sofistikovaným stylem. Všechny brašny jsou vybaveny dvěma krátkými uchy pro nošení v ruce a mají pevné strany. Jejich lichoběžníkový tvar odkazuje na kufr nebo cestovní kufr (což byly mimo jiné prototypy brašen). To jsou hlavní vlastnosti brašny. Přestože zpočátku byly k dispozici pouze větší modely, později začali výrobci nabízet i menší tašky. Pro různé kožené tašky navštivte naše webové stránky