Luxusní kožené tašky pro ženy a muže Toskánsko:

07/19/2022

Luxusní kožené tašky pro ženy a muže Toskánsko:

Manipulace s koženými taškami

Kožená taška, aktovka, peněženka, kožené opasky a doplňky jsou luxus hodný každodenního nošení. Příjemné věci musí vypadat dobře, takže až se do obchodu podíváte, myslete na péči o ně. Moderní obchody nabídnou nejvhodnější možnosti příslušenství, ale pak budou potřebovat pečlivé zacházení, čištění skvrn a oděrek. Jak si zachovat krásu?

Jak si koupit tašku a nelitovat?

První věc, kterou musíte věnovat pozornost, je kvalita příslušenství. Tašku si můžete koupit téměř v jakémkoli tvaru a barvě, stylu a dekoru. Kvalita pleti však může přinést spoustu problémů. Zvláště byste se měli dobře podívat a dobře si rozmyslet, jestli si chcete pořídit tašku z jemné kůže.

Čištění kožené tašky

Kožené oblečení znamená hodně - takový doplněk se příjemně drží v rukou. Pokud se však na něm objeví vrásky, záhyby, záhyby - parník na oblečení nepomůže, budete ho muset vyměnit. Totéž platí pro příliš drsnou a porézní pokožku. Tyto možnosti se zdají být prostě nadčasové - ve skutečnosti se na příliš hrubé pokožce velmi rychle vytvoří typické vrásky, pokud si pověsíte tašku nebo ji nasadíte. Výsledkem je, že takový vak může být držen pouze v poloze na zádech, což není vždy vhodné.

Koženou tašku neperte. Zatímco textilie se snadno čistí a obnovují jejich původní vzhled, užitečné materiály pro trvanlivost produktu se smývají z pokožky. A to je celá řada velmi odlišných tuků - nejen živočišných, ale i rostlinných. Po vodě mizí minerály a všechny oleje, které se obvykle vstřikují do pokožky ihned po opalování. Třísloviny také opouštějí vypranou věc, takže materiál je příliš slabý. Deformace, vybuchující záhyby, "zmenšující se" věc - to jsou hlavní nároky těch, kteří se rozhodnou prát kožený doplněk.

Místo mytí - čisté

Místo běžného mytí pod vodou (a ještě více mýdlem) můžete velmi špinavá místa na tašce jemně otřít neabrazivní boční houbičkou. Můžete použít i běžný štětec - budete však potřebovat přesně měkké štětiny. Jako náhradu mýdla použijte pěnu - neobsahuje alkálie.

Opláchněte pokožku syrovým syrovým mlékem, obnovte pružnost a původní jas vazelínou. Přeneste hadr na vrstvu "užitečné mastnoty" - tím vytřete sáček do požadovaného lesku. A pokud je semišový doplněk zachycen v dešti, měl by být narovnán, vycpán papírem nebo novinami. Teprve poté lze předmět vyčistit měkkým kartáčem. Vodní skvrny a poddolovaná místa se opravují vodou a párou. Namiřte proud páry z trysky konvice na problémové místo - v tomto případě se cenná hromada narovná. A skvrna mimochodem zmizí jakoby sama.

Luxusní kožené tašky TUSCANA pro ženy i muže