תיקי עור לנשים מאיטליה BELARI BAGS

08/02/2022


 BELARI יבואן תיקי עור יוקרתיים לנשים וגברים מאיטליה .משווקים לחנויות ועסקים ,ועדי עובדים ,חברות הייטק, ועוד...תיקים המיוצרים רק בעבודת יד ורק מעור איטלקי 100% עור אמיתי ! שנתיים אחריות מלאה !
BELARI חברה משפחתית עם מסורת ההתמחות במוצרי עור איטלקיים. תיקי עור לנשים וגברים , ארנקי עור , תיקי עור לנסיעות ,ועוד מוצרים רבים אחרים . כל תיקי העור מהחנות שלנו נעשו בצורה מסורתית עם אומנות איטלקית, דיוק מופתי ועורות משובחים. מבחר רחב של עיצובים ומגוון סוגי עור איכותיים לבחירה, הופכים את קניית תיקי העור ב-Belari-Bags לתענוג צרוף. הבעיה היחידה העלולה להתעורר .....באיזה תיק עור לבחור הפעם ?
belari-bags.com - תיקי עור איטלקיים
העבודה הסינרגטית של הדורות הקלה על שילוב בית הספר הקלאסי והמסורתי למלאכת עור עם טרנדים מודרניים בתעשייה . הודות לכך, תיקי עור של בלארי הם באמת יוצאי דופן ומיוחדים במינם. אנו עושים כל מאמץ להבטיח שכל מרכיבי התיקים שלנו ייחודו באיכות ובעמידות הגבוהים ביותר. אנו עובדים עם ספקים אמינים של עור איטלקי מאיטליה . אלו הם העורות האיכותיים ביותר וללא חומרים מזיקים. אנו אחראים לניתוח מפורט של כל חומר ממנו עשויים תיקי העור של בלארי.הכבוד ללקוחות שלנו ולבעל המקצוע המסורתי העוסק בעור ,שעושים את תיקי עור שלנו לא רק ייחודיים, אלא גם יצירת אמנות שימושית .
תיקי עור איכותיים :
מה שחשוב מאוד לאנשים רבים ולסביבה הטבעית - תיקי העור שלנו נוצרו ברוח אפס פסולת . המשמעות היא שהייצור שלהם אינו מייצר טביעת רגל פחמנית מזיקה, ומוצרי העור שלנו אינם משאירים חומרים מיותרים .מוצרי עור הם אקולוגיים יותר ממוצרים המחקים עור . תיקי עור בלארי הם השקעה עבור שנים של שימוש אינטנסיבי. בעוד שעור טבעי נראה נהדר גם עם חלוף שנים (בתנאי שהוא מתוחזק היטב), חומרים סינתטיים נשברים, מאבדים את צורתם ומתבלים הרבה יותר מהר, תהליך הפירוק שלהם אורך שנים רבות. לכן השקעה בתיקי עור = אפס פסולת !

איכות חומרים גבוהה ותשומת לב לפרטים אלו הם המאפיינים שהופכים את היצירות שלנו לאותנטיות ומייצגות את האמנות הטוסקנית. המצוינות של המוצרים שלנו היא עבורנו התוצאה בין מסורת איטלקית וערכים עכשוויים של מוצרי עור העונים על הצרכים המודרניים העכשוויים וארגונומיה. השקה של טרנדים חדשים וכבוד לסביבה. אמנות הפתוחה לעתיד, לאורח חיים אותנטי בהרמוניה , ומבטאת את הערך הרב שאנו רוצים לייצג על ידי מכירה של מוצר מצוין.

האהבה למסורת ואומנות באה לידי ביטוי בכל תיקי העור שלנו והיא מרכיב חשוב להתפתחות שלנו מבלי לוותר על מקורותינו וסטנדרטי האיכות הגבוהים שלנו, מחנותנו הממוקמת במרכז תל אביב אנחנו משווקים את תיקי העור שלנו לחנויות בישראל וברחבי העולם . אנו גאים לגלות כי הייחודיות והאיכות האופיינית של תיקי עור בעבודת יד באיטליה זוכים להערכה אמיתית.

תיקי העור האיטלקיים מבית בלארי בולטים באיכות הגבוהה ובעיצוב הקלאסי הנצחי שלהם . תיקי עור עשויים מעור איטלקי איכותי. אנו מציעים אותם בגרסה מט ומבריקה, במרקם חלק ואופנתי. תיקי עור מבית לארי הם אחת ההשקעות הטובות ביותר למי שמעריך איכות ועיצוב נצחי וקלאסי עם מגע של מודרניות.
תיקי עור בלארי יבואן מקומי שזוכה להכרה בישראל וגם בחו"ל.