תיקי עור לנשים מאיטליה Tuscany Bags

10/16/2021

תיקי עור לנשים מאיטליה בעבודת יד נחשבים לאחד האביזרים החיוניים לכל אישה ותלבושת שלה. תיק היד, שלא כמו תיקי הכתף מעור, הוא אביזר אלגנטי יותר ופחות לא פורמלי. עם זאת, הרבה מתיקי האיטלקי שלנו מצוידים ברצועת כתף ניתנת להסרה, שבמידת הצורך יכולה להפוך אותם לתיקי כתף מעשיים מעור.

תיקי עור מעוצבים בעבודת יד לנשים

התיקים שלנו מעוצבים ומיוצרים באיטליה. עיצוב התיקים שלנו הוא תוצאה של המסורת האיטלקית הארוכה מאוד בתחום האופנה. בעור טוסקנה יש לנו גם ייחודיות: הסטייליסטית הטובה ביותר שלנו היא הלקוח שלנו! למעשה, בכל פעם שאנו מספקים ללקוח את אחד מתיקי העור האיטלקי שלנו, אנו תמיד שואלים, לאחר זמן מה, אילו שיפורים זה יביא. מידע זה נאסף ומעובד על ידי מחלקת הסגנון שלנו, המורכבת בעיקר מצעירים, ולעתים קרובות הם מהווים מקור השראה לשיפור המוצרים שלנו או לעיצוב חדשים.תיקי עור רק בעבודת יד? גלה את היצירות האחרות שלנו

היצירות שלנו אינן מוגבלות רק לתיקי עור, אלא גם מכסות את כל המסורת הארוכה של מוצרי עור טוסקנים. בעולם עור טוסקנה יש גם תיקי כתף מעור איטלקי נפלא, תיקי עור חדשים לגמרי, תיקי נסיעות מעור מסורתיים וגם אביזרי עור רבים. אנו מפורסמים גם בייצור פריטי עור לעסקים, כגון תיקי עור ותיקי רופא.

ואביזרי העור?

תיקי עור טוסקני מציע גם אביזרים רבים, כגון ארנקים רבים מעור שעשויים אותם עורות וצבעים כמו התיקים. באופן זה, כל אישה יכולה למצוא את ההשלמה הנכונה לתיק העור שלה, בשילוב האביזר הנכון.

ולאלה שמחפשים מגע נוסף של בלעדיות?

בעור טוסקנה היינו הראשונים שאימצנו טכנולוגיית לייזר לחריטה בעור. בדרך זו ניתן להתאים אישית כל אחד מתיקי העור שלנו, וליצור תחריטים כגון ראשי תיבות, שמות, אפוריזמים או אפילו תמונות. בדרך זו אפשר להפוך את תיקי העור שלנו לייחודיים. איזו מתנה טובה יותר מתיק עור מותאם אישית? סמכו על הניסיון הארוך שלנו ושאלו את הקונים האישיים שלנו שידריכו אתכם ברכישות שלכם.