תיקי עור

תיקי עור

תיק עור לפנאי או תיק לעבודה: איך לבחור את האביזר המתאים לך

תיקי עור כיום הם אביזר חיוני שמספר הרבה עלינו ועל הסגנון שלנו. לכולנו יש לפחות דגם אחד בארון הבגדים שלנו. בחירת תיקים או תיקי גב לכל יום היא, אם כן, צעד חיוני! אבל איך לעשות את זה ובאילו אסטרטגיות לפעול כדי לבחור את האביזר המתאים לך?

קודם כל, יש לומר שהתיק האידיאלי חייב לקחת בחשבון את הגורמים הללו: מורפולוגיה פיזית, הקשר וסגנון. במאמר הקודם כבר בדקנו את הנושא כיצד לבחור תיק עור על סמך מורפולוגיה פיזית וגזרה. אבל בואו לא נשכח את ההקשר. קודם כל, בואו נעשה הבחנה: האם זה תיק יום, תיק ערב או תיק עבודה?

עבור תיקי יום אנו מעדיפים צבעים ניטרליים שכן הם הולכים טוב עם הכל: שחור, אפור, כחול, בז', חום, חום הם אידיאליים כי בדרך כלל סוג זה של תיקים לא משתנה לעתים קרובות מאוד או לפחות לא כל יום. לערב, תיק מיני מתכתי או קלאץ' שחור קלאסי מושלם, אולי עם אפליקציות וקישוטים בצבעים וחומרים שונים. זכרו תמיד שתיק ערב חייב להיות קטן ואלגנטי יותר מתיק יום.

אבל איך נבחר את התיק או התיק לעבודה?

תיק עבודה מלווה אותנו לאורך כל היום: לכן הוא חייב להיות מרווח ופונקציונלי, וגם קל לנשיאה; בקיצור, המודל האידיאלי הוא זה שמסוגל לספק את הצרכים היומיומיים שלך ובו בזמן לשקף את האישיות שלך. אבל איזה מהם לבחור: תיק גב או תיק מקסי? התשובה, במקרה זה, תלויה בשני גורמים: איך אתה מרגיש ומה אתה צריך להביא איתך.

אם אתם מחפשים תחושת קלילות, למרות המשקל שאתם נושאים אתכם מדי יום אם העבודה או הלימודים שלכם כרוכים בתנועות מתמדות, ואם אתם צריכים יותר מקום, בהתחשב בנוחות השימוש על פני אופנה, תוכלו לבחור בתרמיל עסקי . בנוסף, עם תיק גב, הידיים שלך תמיד חופשיות ואתה יכול להחזיק את הטלפון שלך בנוחות.

אם, לעומת זאת, אתם עובדים במשרד ומחפשים אביזר אלגנטי יותר, שילבש אותו בקלות, לפעמים ביד, לפעמים על הכתף, או לפעמים מתחת לזרוע, תיק עבודה מעור יכול להיות הנכון בְּחִירָה.

איך לבחור תיקי גב מעור לעבודה או ללימודים?

תשכחו מהעובדה שתרמיל גב נחשב בדרך כלל רק לספורטאים מכיוון שכיום הוא מייצג אביזר אופנתי ללבוש למשרד, לאירוע תרבותי או להיפגש עם החברים שלכם. ישנם דגמים מכל הסוגים, ולכן אידיאלי ללבישה בכל שעה של היום. כדי לבחור תיק גב או תיק עסקים מושלם, כדאי לשקול כמה היבטים חשובים:

סוג הפעילות שאתה מתכנן לבצע עם התרמיל שלך

ליציאה למשרד בחרו דגם בעל קווים מהותיים ומונוכרומטיים, בעל קירות קשיחים ועיצוב מינימליסטי. יחד עם חליפת עסקים, זה יהיה אלגנטי, מפוכח, ואולי קצת נועז.

לפגישה עם החברים שלך, בחר תיק גב מעור קטן או בינוני. הצבע לא חשוב כאן, רק עקוב אחר הטעם האישי שלך.

הרוחב והפונקציונליות של תיק הגב או תיק העסקים

חשבו מה אתם לובשים לרוב ומה אתם לוקחים אתכם כשאתם בעיר ובדרך לעבודה ואז וודאו כי לתרמיל שלכם יש כמה כיסים. וכמובן, צריך להיות לפחות כיס אחד בתא הפנימי.

בחר את החומר לתרמיל לעסקים

אם אתה לא רוצה לוותר על סטייל ואלגנטיות יחד עם פרקטיות, אתה יכול לבחור בתרמיל מעור. העדיפו דגמים עם רוכסנים וגם וודאו שהם פרקטיים: דאגו שכל מה שאתם נוהגים לסחוב יכול להתאים, כך שדגמים עם יותר תאים פנימיים ואולי עם רצועת כתף מתפרקת מושלמים. אלו דגמים שיכולים לרצות כל אישה בכך שהם הופכים לתרמילים, כאשר יש צורך בפרקטיות, ותיקים כאשר, מצד שני, אנחנו רוצים להשוויץ בסגנון קלאסי יותר.

אם אתה די ספורטיבי והעבודה או הלימודים שלך כרוכים בנסיעות רבות במהלך היום, אם אתה מביא איתך מספר רב של ספרים, מסמכים או מחשב, אתה יכול לבחור תיק גב קשיח עשוי מחומר סינתטי ועמיד למים עמיד בפני קריעה, שחיקה וסוכנים אטמוספריים.

משקל התרמיל

התרמיל או התיק האידיאלי לעבודה חייבים בהחלט להיות מרווחים אך גם קלים, אל תשכחו שתישאו אותו אתכם במשך רוב היום

אלו הן תכונות שמתאימות גם לתרמילים לעסקים וגם לתרמילים יומיומיים.

איך בוחרים את תיק העסקים הטוב ביותר?

אם את אשת-ארנק, איך תבחרי את האביזר המתאים לך ביותר שיכול ללוות אותך לעבודה כל יום?

קודם כל, תיק העבודה חייב להיות מרווח ופונקציונלי, כמו גם קל לנשיאה;

אם אתם מחפשים תיק גב או תיק לעבודה, כדאי לבחור בתיק גדול ומרווח, שיכול להכיל את כל מה שצריך. אישה נושאת עמה חפצים רבים: קוסמטיקה, טלפון סלולרי, מראה, מסמכים, מברשת ומסרק, תרופות וכדומה. מסיבה זו, התיק חייב להיות מתאים למטרה. מטעמי נוחות, חשוב שהתיק שלך יצויד ב-2 תאים פנימיים לפחות וזוג כיסים המסייעים להפריד בין חפצים עסקיים לבין חפצים אישיים (כגון איפור, אוזניות וכו').

מרווח ופונקציונלי, כמו גם קל לנשיאה, תיק מקסי יכול להיות הפתרון האידיאלי לכל יום (בתמונה: תיק "מלנה" - Bolsieri Milano)

סוג התיק עשוי להשתנות בהתאם למקום העבודה שלך ולאמצעים שבהם אתה עובר. במשרד אלגנטי, התיק לבחירה הוא כזה עם צבעים ניטרליים שיש להם יתרון בהתאמה לכל סגנון.

תיקי עסקים קשים או רכים?

תיקי עור לנשים מובנים ונוקשים מאוד ונוטים לא להתעוות. זה הופך אותם לפורמליים ואלגנטיים מאוד, מושלמים עבור מישהו שרוצה להיראות ללא רבב ומקצועי.

תיק עבודה מסוג זה יכול להיות בינוני או גדול. דגמי עור קשיחים אלו יאפשרו לכם לשאת את מה שאתם צריכים בצורה מסודרת וללא סיכון לנזק.

הנציגים העיקריים של הדגמים הלא מובנים, לעומת זאת, הם נוודים וקונים. תיקי מקסי רכים יותר, מתאימים לסגנון נינוח ונינוח יותר. אבל זה לא אומר שאתה לא יכול להשתמש בהם לעבודה או ללימודים. התכונה העיקרית שלהם היא שהם לא שומרים על הצורה לאחר מילוי. בכל מקרה, הם תיקים בלתי ניתנים להריסה, פרקטיים ומאוד מרווחים שבהם כל אותם חפצים שאי אפשר בלעדיהם כשאתה בעבודה, במסעדה או על הכביש.

תיק כתף פשוט או תיק כתף מתכוונן? מהם ההבדלים?

תיק הכתף המתכוונן

באופן כללי, דגמי תיקי כתף מתכווננים טובים למי שצריך לזוז הרבה. דגם הכתף המתכוונן הוא הפרקטי מכולם מכיוון שהוא מאפשר לך לקבל את הידיים והזרועות שלך חופשיות הודות לרצועה המתכווננת, כמו כן, מאפשר לך ללבוש אותו לגובה המועדף עליך. בגרסת המידות הגדולות מדובר במיכל מצוין, בקטנה יותר הוא שם נרדף לאלגנטיות מתוחכמת.

במציאות, ההבדל בין הכתף לדגמי הכתף המתכוונן הוא עדין מאוד. תיקי הכתפיים המתכווננים מובחנים על ידי אותה רצועת עור או רצועת עור או בד, לרוב מתכווננת או נשלפת, המאפשרת לשאת אותה גם על הכתף וגם בצורה רוחבית (תיקים קרוסבודי). לעתים קרובות הם גם מסופקים עם ידיות לנשיאת התיק ביד.

תיקי כתף

הם כוללים ידיות ארוכות או ידית בודדת המאפשרות ללבוש את הדגם הזה רק על הכתף או אם תרצו, לנשיאה ביד. תיק הכתף הוא בדרך כלל בגודל בינוני.

למעשה, תיק כתף או מוצלב הוא בהחלט פרקטי יותר מדגמים ביד, במיוחד אם הוא נועד לשאת חפצים המשמשים לעתים קרובות. הוא אהוב מאוד על כל הנשים וניתן למצוא אותו בשתי גרסאות, הן פרקטיות והן נוחות: עם הידית הכפולה הנוקשה או עם רצועה מתכווננת.

למגוון המלא של תיקים בקרו אותנו ב- תיקי עור טוסקני